ЩОДЕННО З 8-00 ДО 18-00

Апетитний бутерброд для великого коропа

Лов великих представників сімейства коропових, таких як безпосередньо короп і сазан, завжди була улюбленим заняттям безлічі рибалок. Саме ці члени риб'ячого сімейства можуть принести рибалці-аматору найзнатніший за габаритами та вагою трофей, розповідати про затримання якого можна буде до кінця поточного і початку наступного сезону.

Досвідчені «мисливці» за сазаном і коропом знають, що ця риба охоче пробує на смак парену перловку або салатну кукурудзу. Без цих насадок не обходиться практично жоден лов коропа та сазана. Звичайно якщо не говорити про спеціальні ставки і водоймища, в яких цих броньованих монстрів розводять, і як курей підгодовують різного виду хімією типу бойлів.

Справжній же рибалок, бажає зловити сазана і коропа, що у природних умовах проживання, не приручених людиною і є волелюбну і обережну рибу.

Великий короп або сазан, хоч і практично не має природних ворогів у водоймі, але підкинуту насадку бере досить обережно, грубу снасть не любить і ігнорує будь-яку насадку, від якої хоча б трохи відчує небезпека.

Знаючи про це, рибалки карп'ятники, придумали досить оригінальний спосіб лову коропа і сазана на бутерброд, який здатний підбурити апетит і знизити ступінь обережності зацікавилася ним риби.

Незважаючи на застосування маленької хитрості, боротьба між риболовлею та рибою в даному випадку ведеться в чесному «бою». Тим більше що при лові на вудку поплавця, витягнути досить велику рибину проблематично.

Отже, суть способу зводиться до наступного. При насаджуванні на гачок зерен пареної перловки або кількох зерен консервованої кукурудзи для риболовлі їх слід чергувати з вівсяними пластівцями, відомими всім як геркулес. Тобто, насаджується перлівка, потім геркулес, потім знову перлівка та знову геркулес. Замикати верх бутерброду краще, звичайно ж, кукурудзою, тому що в них добре маскується гачок.

Такий бутерброд, будучи різнокольоровим, чудово приверне до себе рибу, що знаходиться поблизу. Оскільки обережна риба, підійшовши до насадки, спочатку спробує її, то геркулес у даному випадку виконає роль інгредієнта, що притупляє обережність риби і апетит. У деяких випадках для створення великого радіусу лову, не завадить кілька кубиків або шайб макухи для риболовлі.

Смикаючи без будь-якої праці ніжні вівсяні пластівці, короп або сазан, переконавшись у їстівності та безпеці насадки, вже сміливіше хапають всю наживку цілком. Залишається справа за риболовлею, який має вчасно підсікти і витягти свій златочешуйчастий трофей

14.09.2020